На Полтавщині вилучають зброю

На Полтавщині вилучають зброю

Днями поліція області вилучили обріз рушниці, пістолет, гвинтівки та набої.

Так, на території Зіньківського району, у ході проведення санкціонованого обшуку, дільничними офіцерами поліції у будинку 35-річного чоловіка виявили предмет, схожий на обріз мисливської рушниці 16-го калібру. Фігурант раніше уже мав проблеми із Законом та був судимий за майнові та наркозлочини. 

Речовий доказ вилучили та направили на експертне дослідження. За фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України.

У Гадяцькому районі провли низку санкціонованих обшуків, в ході яких у домогосподарстві 32-річного жителя району виявили пістолет та  дві гвинтівки, а у 30-річного місцевого жителя  - 50 набоїв, калібру 5,6 мм. Речові докази  вилучили та направили для проведення експертизи. 

За обома фактами тривають досудові розслідування, розпочаті за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України. Відповідно до чинного законодавства, подібні дії караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

З початку проведення профілактичних заходів на території області поліцейськими вилучили низку заборонених предметів, сееред яких:

  • 6 пістолетів(револьверів)
  • 3 одиниці саморобної зброї;
  • 2 обрізи
  • 3 рушниці/гвинтівки
  • 8 гранат
  • понад 220 набоїв до зброї різного калібру. 

Нагадаємо, що на території області, як і по всій Україні, триває операція "Зброя та вибухівка".

Стрічка новин