За півтора мільйона гривень в СНВК №86 відремонтували харчоблок

Оновлення торкнулися не тільки самого приміщення, а й обладнання у ньому. За кошти міського бюджету сюди закупили тістоміс, пароконвектомат, електром'ясорубку, електропательню. Урочисто відкрив відремонтований харчоблок міський голова Олександр Мамай.

Спеціалізований навчально-виховний комплекс №86 у Полтаві. Нині його відвідує 430 вихованців. Частина із них - дошкільнята, частина - учні початкової школи. У четвер вранці вони разом з вихователями та вчителями збираються на подвір'ї закладу і зустрічають почесних гостей.

Олександр Мамай відвідує СНВК, аби урочисто відкрити нещодавно відремонтований харчоблок. Разом із очільницею закладу перерізає символічну стрічку. Всередині харчоблоку - новий ремонт. Капітальні роботи тут проводили вперше від заснування закладу.

Любов Шурко, директор СНВК №86

- Був проект погоджений з нами. Враховані всі наші побажання і, звичайно, побажання санітарного регламенту. Бригада, яка працювала, ми дуже задоволені, тому що всі працівники були висококваліфіковані, і все те, що було згідно з графіком, все виконувалося.

На стінах і підлозі - плитка, вгорі - підвісна стеля. Замінені внутрішні мережі електро- та водопостачання, каналізації, вентиляції.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- На цей харчоблок було виділено 1,5 млн гривень. В минулому році ми дах замінили в цьому СНВК. І хочу сказати, що 1,5 млн - це не просто ремонт харчоблоку, це - додаткове обладнання, це тістоміс, це пароварки, це витяжки.

Допомагатимуть кухарям у роботі й електрична м'ясорубка, картоплечистка, овочерізка, електропательня тощо. 

Любов Шурко, директор СНВК №86

- Це будуть смачні наші сніданки, смачні наші обіди, смачні полуденки. А коли діти приймають таку калорійну їжу, то, звичайно, вони будуть здорові. Здорова дитина - це основне для батьків, для нас у нашій країні.

Тішаться оновленому харчоблоку і батьки. Цей СНВК відвідують дві доньки пані Алли, тому для неї важливо, аби діти отримували якісно приготовані страви.

Алла Барбінова, мати

- Ми дуже пишаємося цим навчальним закладом. Дуже раді з того, що міська влада звертає увагу на розвиток дітей, а саме - на їхнє харчування. Завдяки тому, що ми сьогодні маємо оновлений харчовий блок, оновлену техніку, оновлене приладдя, яким готують страви нашим дітям, ми пишаємося, що вони мають збалансоване харчування, яке впливає на їхній гарний розвиток.

У поточному році в Полтаві капітально відремонтували харчоблоки у 7 закладах освіти. На це з міського бюджету спрямували 10 млн гривень.

Стрічка новин