Полтавець отримав покарання за застосування сльозогінного газу

За підтримки державного обвинувачення прокуратурою Полтавської області раніше неодноразово судимого чоловіка, який пограбував жінку застосовуючи сльозогінний газ та фізичну силу, визнали винним. 

Під час досудового розслідування встановили, що 32-річний неодноразово судимий чоловік, у липні поточного року пограбував жінку. Підбігши до потерпілої, рецидивіст розпилив їй в очі сльозогінний газ. А потім, долаючи опір жінки, схопив за шию та вихопив з рук мобільний телефон.

Окрім цього, зловмисник, перебуваючи на вокзалі, знайшов паспорт громадянина України. Він уклеїв в нього свою фотографію, підробивши документ.

Органи прокуратури Полтавської області довели вину чоловіка у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 358 (підроблення посвідчення, яке видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, з метою використання його підроблювачем) КК України та за ч. 2 ст. 186 (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчиненому повторно) КК України.

Його засуджено до 4 років позбавлення волі.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію