У Полтаві іноземці можуть оформити біометричні документи

У Полтаві іноземці можуть оформити біометричні документи

З 10 вересня в Управлінні ДМС України в Полтавській області за адресою провулок Шкільний, 4, розпочали прийом документів на оформлення іноземцям та особам без громадянства посвідок на тимчасове проживання нового зразка.

Бланки посвідок на тимчасове проживання  за новим зразком виготовлятимуть у формі пластикової ID-картки. У бланк документу імплантовано безконтактний електронний носій, який відповідає вимогам нормативних документів у сфері технічного та криптографічного захисту інформації.

За перший день нововведення, працівники Управління міграційної служби Полтавщини прийнли понад 20 іноземних громадян на оформлення біометричних посвідок на тимчасове місце проживання.  Про це повідомляють Новини Полтавщини. Усі вони - студенти вищих державних навчальних закладів міста, зокрема Української медичної стоматологічної академії. Найбільшу кількість іноземних студентів складають громадяни Йорданії, Єгипту, Марокко.

Відтепер іноземці проходитимуть нову процедуру при оформленні посвідок на тимчасове місце проживання, зокрема сканування відбитків пальців рук, цифрове фотографування, відцифрований підпис особи та у встановлений законодавством строк отримають біометричні документи нового зразка.

Довідково. Подати заяву на оформлення посвідки на постійне проживання у формі картки, що містить безконтактний електронний носій, можливо буде вже з 1 листопада 2018 року. До того часу іноземців документуватимуть посвідками на постійне проживання у формі книжечки.

Стрічка новин