Війна забрала життя ще одного бійця

У селі Велика Рублівка Котелевського району попрощались зі стрільцем 58-ї окремої механізованої бригади Владиславом Карпуном. Він загинув 8 вересня на Донеччині, поблизу селища Новотроїцьке.

11 година. Село Велика Рублівка. 

Біля будинку, де жив загиблий воїн Владислав Карпун, розпочали прощання з бійцем. Провести його в останню путь тут зібрались родичі, друзі, побратими та односельці. Одна з них – Інна Міщанін. Жінка ділиться: про Владислава Карпуна згадує тільке хороше.

Інна Міщанін, знала Владислава Карпуна 

- Із 3 років, він прийшов до нас у дитячий садок «Струмочок». Був спокійний такий, врівноважений, спокійний хлопчик зростав. Сьогодні непоправна травма для всіх людей. Ви ж бачите, і старі, і малі, і інваліди, і дитячий садок його вчора зустрічав, малюсенькі виходили.

Далі колона рушила селом. Попереду ті, хто разом з Владиславом Карпуном захищали кордони держави. Відспівали Владислава Карпуна у сільській церкві. Біля неї односельці створили «живий» коридор. 

Владислав Карпун проходив підготовку у 169 навчальному центрі. А в серпні 2016 добровольцем пішов на війну, де був стрільцем 58-ї окремої механізованої бригади.

Едуард  Бородай, заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом

- Сьомого вересня підступна куля російського окупанта смертельно поранила Владислава. Восьмого вересня близько години ночі серце нашого героя перестало битися. Жодна смерть військовослужбовця Збройних Сил України не пройде безкарно для окупанта.

Загинув Владислав Карпун у двадцятирічному віці на Донеччині, біля селища Новотроїцьке. У нього залишились мати, дружина та піврічний син. За проявлені мужність та героїзм Владислава Карпуна представлено до державної нагороди посмертно.

Стрічка новин