Нова українська школа – по-байраківськи

Із списку необхідного для класної кімнати у Байраківській школі поки що – тільки букварі

Клас показав директор Володимир Чумак. У приміщенні є місце для зберігання особистих речей, дві дошки, достатньо простору для 7 першачків, предметні зони, куточок національних символів України. На цьому список, передбачений стандартами Нової української школи, закінчується. Ані мультимедійних дошок, ані індивідуальних планшетів, ані меблів школа  не одержала. Директор школи ділиться: зміни потрібні. Говорить: нове завжди важко втілювати у життя. А поки що вчитель використовує дидактичні матеріали, які є в школі або зроблені власноруч.

Володимир Чумак, директор Байраківського закладу ЗСО І-ІІ ступенів

- Все-таки, школа невелика. Ми завжди отримували в останню чергу. Говорять про те, що будуть забезпечені всі. Співпраця з головою, який обіцяв нам у цьому питанні вирішити. Я думаю, що до нового року буде в нас і мультимедійна дошка, будуть і проектори, і все.

Начальниця відділу дошкільної та середньої освіти Ангеліна Кушпіль пояснює: усе необхідне для Нової української школи, відповідно до розпорядчих документів, направлено у регіони. Для малих шкіл мали необхідне закупити за кошти місцевого бюджету.

Ангеліна Кушпіль, заступник начальника обласного Департаменту, начальниця відділу дошкільної, загальної середньої освіти 

- І на сьогодні ми вже маємо інформацію від Великобагачанської селищної ради, де вони запевняють нас у тому, що дійсно парти вже замовлені, і вони мають надійти до кінця місяця. Для того, щоб забезпечити цей перший клас усім необхідним. Звісно, і все інше обладнання - це, безпосередньо, буде вирішуватися місцевими органами управління освітою.

Стрічка новин