У Полтаві відбулася зустріч із Андрієм Кокотюхою

Письменник презентував свої книжки. На заході відбулось «живе» спілкування читачів з автором багатьох романів. Андрій Кокотюха відповів на запитання присутніх та познайомив із творчим доробком. Бажаючі могли придбати книги письменника з його автографом.

Це – Андрій Кокотюха. Автор більше 50 книжок, журналіст і сценарист. Відомий екранізованими романами. Найбільшу популярність автору приніс фільм «Червоний. Боротьба, що триває досі». Писав сценарії і для інших відомих картин. Говорить: ніколи не розтягує сюжетні лінії. Намагається писати так, щоб було зрозуміло кожному.

Андрій Кокотюха, письменник, кінодраматург

- Нещодавно був «Сувенір з Одеси». Там паралельно кілька сюжетних ліній. Ще був серіал «Потрійний захист». Це розкриття в кожній історії мого злочину. Плюс центрального полювання на маніяка. Тут та сюжетна лінія, яка подобається не читачам, а читачкам.

Серед головних тем романів – містика, таємниця, готика. Писати почав з дитинства. Письменник ділиться: читати книжки – головне захоплення в житті. Тому з ранніх років мріяв стати бібліотекарем.

Серед гостей зустрічі – філолог Наталія Бондар. Вона романи Андрія Кокотюхи вважає «невмирущими». Ділиться: такого поєднання історії, філософії, політології у творах не бачила ніколи. Найбільше зацікавили сучасні події – розкриття політичної ситуації в країні.

Наталія Бондар, філолог, викладач медичного коледжу УМСА

- Тут відкриваються ті досить суперечливі історичні сторінки нашої многостраждальної України. І під новим кутом даються безліч проблем, які привертають увагу все більше і більше населення.

Кожен роман автора має свою сюжетну лінію, окрему тематику. Але всі вони об'єднані однією ідеєю, ділиться автор.

Андрій Кокотюха, письменник, кінодраматург

- Я завжди хочу донести одне і те саме, що українці – всюди і всіх переможуть, якщо будуть мислити раціонально і брати на себе відповідальність, – це головне.

Стрічка новин