У Чутовому відбулося засідання груп взаємопідтримки для прийомних батьків

Спеціалісти Чутівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів. Тема обговорення - "Підвищення ефективності функціонування прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу".

Батьки мали змогу обговорити актуальні питання щодо соціального захисту прийомних сімей із заступником голови Чутівської РДА Т. Данільченко. Начальник служби у справах дітей Т. Штепка  довела до відома батьків інформацію щодо здійснення контролю ССД РДА за умовами утримання, проживання і розвитку дітей – сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування у прийомній сім’ї та дитячому будинку сімейного типу.

Директор РЦСССДМ Л. Супрун провела профілактичну бесіду з присутніми щодо належного нагляду за дітьми. А батькам роздали пам’ятки "Залишати дітей без нагляду – неприпустимо". Психолог Центру Д. Турчин ознайомила присутніх з формами обліку соціального супроводження прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу, проведено вправу на рефлексію. 

Усі учасники заходу мали змогу обмінятися досвідом, висловити власну думку та отримати психосоціальну підтримку.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію