Напередодні Полтавщину у рамках передвиборчої кампанії відвідав лідер одноіменного блоку Володимир Литвин

До цього він побував на Сорочинському ярмарку, проїхався рядом районних центрів області. У Полтаві Володимир Литвин спілкувався з мешканцями міста у Корпусному парку, там же відбулася його прес-конференція.

На зустрічі із полтавцями Володимир Литвин виразив занепокоєння політичною та економічною ситуацією в країні. Він розповів, що після виборів до Верховної Ради-2006 вже збирався займатися науковою діяльністю, але політична криза змусила його знову взятися за політику. Як зазначив пан Литвин, його основною метою є повернення Україні (цитата) «законного порядку». На його думку, силові структури мають не протистояти одна одній, а захищати людей. Треба змусити високопосадовців, насамперед, дотримуватися закону, адже перед ним всі повинні бути рівними: і сільська вчителька, і депутат Верховної Ради.

Володимир Литвин зауважив, що слід відмінити вибори на пропорційній основі, адже якщо люди і знають перші номери у списках кандидатів від партій, то хто там йде у наступних десятках, маловідомо. А виборець має право знати, за кого він голосує. Також, вважає Литвин, депутатом можна бути максимум два терміни поспіль. Відповідаючи на запитання полтавців, лідер одноіменного Блоку виразив занепокоєння ситуацією з землею у державі. Війну та оборудки з нею треба припинити, заявив він.

На прес-конференції Володимир Литвин одразу дав зрозуміти, що перші кроки в разі проходження його Блоку до парламенту будуть зроблені у соціальній сфері.

Потім, пообіцяв Литвин, буде реалізовано пакет соціальних актів, який, на жаль, не вдалося реалізувати у попередні роки. Він також прокоментував меморандум між урядом та виробниками м’ясо-молочної продукції щодо цінової політики на ці товари. На його думку, ця угода є дивною, оскільки ціни підняли на небувалий рівень, і єдине, що можуть вирішити уряд та виробники, так це зафіксувати їх на 2 місяці до виборів. Володимир Литвин пообіцяв – у разі проходження його сили до парламенту запрацює Конституційний суд.

Литвин вважає, що ключову роль у становленні верховенства права та закону у державі має відігравати Верховна Рада, яка, на жаль, не стояла на сторожі Конституції. Політик також не є категоричним у питанні співпраці або протистояння іншим політичним силам у майбутньому парламенті. На його думку, головне – це реалізація соціальних програм.

Наостанок Володимир Литвин зазначив: були враховані усі помилки минулорічних виборів. Тепер список кандидатів від його Блоку складається не з киян, а з представників усіх регіонів України, що дасть змогу глибше вивчати нагальні проблеми та продуктивніше їх вирішувати.

Стрічка новин