Вода для героїв

2 тонни питної води до зони Операції Об’єднаних Сил на Сході України передало комунальне підприємство «Полтававодоканал». Це не перша передача на лінію фронту. Цього разу вода відправилась у Піски, Авдіївку та Широкине. Там, як стверджують волонтери, – це перша необхідність. Як передавали стратегічний продукт, знають наші журналісти.

Працівники комунального господарства «Полтававодоканал» завантажують вантажівку. Сьогодні до найближчого відділення пошти вона везе 200 пляшок води по 5 літрів у кожній. На воду чекають у зоні бойових дій – у Авдіївці, Широкиному та Пісках. Це вже не перше відправлення стратегічного продукту до зони проведення Операції Об’єднаних Сил.

Анатолій Гришко, водій КП «Полтававодоканал»

- Ми допомагаємо добровольцям захищати нашу Вітчизну. Допомагали, допомагаємо і будемо допомагати. У даний момент – питною водичкою.

Минулого разу палети з водою відправляли менше, ніж місяць тому. Але, за словами волонтерів, їм вже повідомляють про її швидке закінчення. У зоні бойових дій вона – у великому дефіциті. Попри існування спеціальних фільтрів, додають волонтери, бійці надають перевагу бутильованій воді.

Вікторія Мірошниченко, бійчиня батальйону «Луганськ-1»

- На жаль, якщо Збройні сили України забезпечені водою, то добровольчі батальйони – ні. Зараз ми робимо великі справи. Вода там питна – це зовсім нереальне, зовсім нереально її вживати. Навіть технічну воду важко дістати. Тому ця допомога дійсно безцінна. І я тішуся, що це вже не перший рік.

Також волонтер розповідає, що особливо необхідна чиста вода парамедикам, які рятують життя героїв. Тож з 2 тонн води 2 палети підуть в Авдіївку госпітальєрам, одна палета – у напрямку Широкиного добровольцям й парамедикам, ще одна – у Піски.

Стрічка новин