«Енеїді» – 20 років. Вистава з театру ляльок святкує ювілей

Створена ще в 1998 році, але понад десятиліття її не бачив глядач. У 2017 році презентували прем'єру – оновлену виставу, якою вже другий рік поспіль відкривають театральний сезон.

До зали театру ляльок починають сходитися глядачі. 7 вересня о 17.00 актори відкривають новий театральний сезон. На сцені цього дня – «Енеїда». Її обрали не випадково, адже в цьому році відзначають 220 років з дня написання поеми. 

Анжеліка Остапенко, Заслужена артистка України, режисер капітального поновлення, хореограф

- Я в цій виставі виступила хореографом. Я поставила 18 таночків і рухливих моментів для цієї вистави у 1998 році. Потім так сталося, що дехто з акторів пішов з життя, а хтось пішов із театру. І вистава 12 чи 13 років просто відпочивала в складі у нас.

Поновили виставу у 2017 років. Тоді і відбувся прем'єрний показ оновленої «Енеїди». У виставі задіяна майже вся трупа театру, виготовлено 40 яскравих та неповторних ляльок.

- Немалий буде він панок. Весь світ на панщину погонить. Багацько хлопців нам наплодить. І всім їм буде ватажок. Іди небого, не журися. По понеділку й помолися. Все буде, так як я сказав.

Вистава розрахована на різний вік. Кожен сприймає цього героя по-різному.

Тетяна Вітряк, директор Полтавського академічного обласного театру ляльок

- Постановка «Енеїда» в театрі ляльок, саме в цьому році, відзначає 20 років. Парубок моторний, герой. Але як у кожного в житті, десь трошечки має помилки, але їх найголовніше – вчасно виправити.

Вистава триває 55 хвилин.У цьому театральному сезоні глядачі не раз зможуть її переглянути. Дат актори поки що не називають.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію