Втратила доньку, але хоче допомагати іншим

Донька Тетяни Ященко 2 роки хворіла на лейкоз. 14 квітня 2018 року дівчинки не стало, але мама не здається

Жінка підтримує родини, які опинилися у схожій ситуації. Їм необхідна як фінансова допомога, так і моральна. Мешкає в Кременчуці, але є частим гостем в онковідділенні Полтавської дитячої лікарні. Тетяна почала волонтерську діяльність: збирає кошти, і через друзів з-за кордону купує перфузори для лікарні. 

Тетяна Ященко, мама

- Після цього ті кошти, які залишилися, адже ми знаємо зсередини все, коли говориш та переписуєшся за іграшки, то в голові з'являється думка запитати за Б/у перфузори. У нас нові в Україні коштують 2 тисячі євро. Він новіший, такий же, як в Литві. Такі є в «Охматдиті», але вони дуже дорогі та дуже класні. У них ставиться сюди шприц, виставляється швидкість, час та кількість препарату.

У цьому ж відділенні разом з мамою знаходиться полтавець Юрій Штрикуль. Хлопчику 14 років, і він потребує допомоги. В нього діагностували гострий лімфобластний лейкоз та кістково-мозковий рецидив. Необхідна термінова пересадка кісткового мозку. Її можна зробити лише за кордоном. Сума за операцію – 158 тис. євро. У родини немає таких коштів, тому просять допомоги у всіх небайдужих.

Зараз на ваших екранах з'явиться номер карти, переславши гроші на яку  Ви зможете фінансово підтримати цю родину.

Юрій Штрикуль

Гострий лімфобластний лейкоз і кістково-мозковий рецидив

Карта ПриватБанку

Юлія Штрикуль (мама)

4731 2171 1282 4501

096 020 05 33

066 823 65 90

Юлія Штрикуль, мама

- Лікуємося ми вже з 2016 року. До травня 2018 року ми вже пройшли лікування основне, але, зробивши основний аналіз кісткового мозку, ми почули страшний діагноз «рецидив». Протягом цього всього часу багато коштів пішло на лікування.

Стрічка новин