На Полтавщині сталося 26 пожеж

На Полтавщині сталося 26 пожеж

Минулої доби рятувальники 26 разів виїжджали на ліквідацію пожеж на відкритих територіях області.

07 вересня рятувальники 26 разів виїжджали на загорання сухої рослинності на відкритих територіях у м. Полтава, Горішні Плавні, Карлівка, Глобине, Мирогород, смт. Козельщина, Котельва, Шишаки а також у Полтавському, Кременчуцькому, Кобеляцькому, Решетилівському, Пирятинському, Глобинському, Гадяцькому, Чутівському та Оржицькому районах. Унаслідок пожеж вогнем знищило понад 90 гектарів сміття та сухої рослинності.

Зокрема, о 15:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території у м. Горішні Плавні поблизу с. Дмитрівка. Пожежу на площі 48 гектарів локалізовано о 20:00, а ліквідовано 08 вересня о 08:00. Збитки та причина пожежі наразі встановлюються. До гасіння залучали 50 чоловік особового складу та 12 одиниць техніки, а також 14 працівників та техніка ВАТ «Полтавський ГЗК».

Також, минулої доби через горіння сухої рослинності на площі близько 30 гектарів поблизу с. Турбаї Глобинського району, виникло горіння поверхневих покладів торфу на площі 9,6 га. На ліквідацію пожежі залучено 14 одиниць техніки та 31 чоловік особового складу. Станом на 20:00 ліквідовано горіння на площі 0,3 гектари. Роботи по ліквідації пожежі будуть продовжені 08 вересня.

Рятувальники звертаються до всіх мешканців області з проханням: за сухої спекотної погоди бути надзвичайно обережними з вогнем, бо найменша іскра може спричинити велику біду. Розкладати багаття у лісових масивах, у лісосмугах категорично забороняється, як і спалювати сміття – навіть на відкритих територіях, особливо у вітряну погоду, адже горіння може стати неконтрольованим.

У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101.

Стрічка новин