У Великоадрусівській школі пролунав перший дзвоник

З новою освітньою програмою та новим обладнанням першачки розпочнуть свої заняття

У селі Велика Андрусівка зранку гамірно. Тут 14 вчорашніх малят стали першокласниками. На лінійку їх шикували випускники. Відкривала свято знань директор Великоандрусівської школи Тетяна Крайносвіт. 

Тетяна Крайносвіт директор Великоандрусівської школи 

- Я хочу привітати малесеньких наших першачків з тим, що вони прийшли до нашого навчального закладу і розпочинають нову програму у рамках Нової української школи.

Привітання на цьому не закінчилися. Побажати першачкам успіхів у навчанні завітав і представник компанії КЕРНЕЛ.

Компанія КЕРНЕЛ є соціально відповідальною компанією. Зокрема, одним із пріоритетних напрямків є підтримка закладів освіти. Щороку завдяки  КЕРНЕЛ та благодійному фонду «Разом з КЕРНЕЛ» сотні дітей отримують гарні подарунки у перший день навчального року. Цьогоріч презенти від компанії отримали понад 5000 першачків у всіх регіонах присутності КЕРНЕЛ. Зокрема, у Світловодському районі корисним подарункам від агрофірми «Камянка» компанії КЕРНЕЛ у День Знань раділи 56 першокласників. Школа також отримала подарунок - сучасне обладнання для комп’ютерного класу.

Юрій Левченко, заступник керівника відділу соціальної політики АФ «Камянка» (Кернел)

- Хочу побажати першачкам, перш за все, здоров'я, терпіння. Батькам - також здоров'я та терпіння. А решті учнів - наполегливості до знань. І від нашої агрофірми, від групи компанії КЕРНЕЛ, ми хочемо подарувати Вам для школи цілий комплект мультимедійного проектора. Це і інтерактивна дошка, і мультимедійний проектор, а також ноутбук.

Окрім мультимедійного комплекту, кожен першокласник від компанії КЕРНЕЛ отримав канцелярський пакунок. 

Кирил Лобовий, першокласник 

- Як тобі подарунок?

- Подобається. 

-Ти роздивився вже його?

- Так.

Соціальна політика компанії спрямована на втілення найбільш потрібних для неселених пунктів проектів. За словами Великоандрусівського сільського голови Ніни Іващенко, компанія КЕРНЕЛ співпрацює з їхньою об'єднаною територіальною громадою постійно. Тут завжди реагують на звернення керівників громад, голів сіл та педагогів.

Ніна Іващенко, Великоандрусівський сільський голова 

- Це дійсно той партнер, який завжди протягує руку допомоги. І свято села не відбувається без їхньої підтримки, і перші дзвоники, і останні дзвоники. Сьогодні підтвердження нашої співпраці і дружби вже багаторічної - це подарунки першокласникам, які є традиційними. І, звичайно, ми дуже раді подарунку - інтерактивній дошці. Ми цього дуже чекали і ми дуже вдячні.

З подарунками та гарним настроєм першачки відправились на їх перший у житті урок

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію