Мітинг зупинив рух автомобілів

Так протестували у Лубнах працівники залізничної станції та місцеві підприємці

Вже більше місяця на прибуття і відправку вантажних вагонів у Лубнах залізнична вантажна станція закрита. Через це багато підприємств не можуть отримати необхідні будівельні матеріали, відправляти металобрухт. Доводиться переформатовуватись на автомобільне вантажоперевезення, а це – в кілька разів дорожче. Тому підприємства не взмозі забезпечити необхідні обсяги роботи, доводиться відмовлятись від державних замовлень. Постає питання про закриття деяких місцевих підприємств. Багато лубенців втрачають робочі місця. За словами мітингарів, акція була попереджувальною, наступні дії громадян будуть радикальнішими.

Юрій Ляшенко, директор будівельної компанії «Лубнижитлобуд»

- Будівельні матеріали, ті, що ми отримували роками на станцію Лубни, звісно, що ми якоюсь частиною перебудувалися. В плані, що перейшли на автомобільний транспорт. Але це – здорожчання. Ми не взмозі забезпечити ті об'єми. Ми від деяких об'ємів відмовилися.

Микола Павленко, протестувальник

- Якщо сьогодні не буде ППЖТ, не буде товарного двору, це вдарить не тільки по підприємцях, це вдарить по кожному жителю міста Лубни. Перш за все, будівельні всі роботи подорожчають.

Віталій Кочерга, протестувальник

- Сьогодні люди зібралися, щоб попередити: якщо влада міська, і не тільки міська, нас не почує, то дана акція на слідуючий раз буде безстроковою. Тобто, люди тут триматимуться до тих пір, доки не вирішиться це питання.

Стрічка новин