В Лубнах молочний завод «Гармонія» відкрив центр дозвілля

В закладі діти займатимуться різними танцями, музичним, образотворчим та цирковим мистецтвом. Проводитимуть програми й для дорослих. Зокрема, їм пропонується пілатес, бодіфлекс і танці. Для занять в центрі створені найсучасніші умови.

Усміхнені діти, не менш задоволені батьки та почесні гості вишикувались біля новенького приміщення. Всі вони - в очікуванні відкриття центру дозвілля «Гармонія». І от церемонія розпочинається.

- 4 вересня 2018 року, саме сьогодні, відкриє свої двері для дітей та молоді найпотужніший культурний осередок Полтавщини - центр дозвілля «Гармонія».

Перерізати червону стрічку доручили генеральному директору молочного заводу «Гармонія» Володимиру Дорошу та почесним гостям церемонії: Миколі Білоконю, Олександру Грицаєнку, Григорію Угляниці та Сергію Бондаренку. 

Відкривши заклад, Володимир Дорош нагородив 4-х співробітників центру та підрядну організацію, яка виконувала роботи в ньому. Привітав всіх з відкриттям й міський голова Олександр Грицаєнко. У своєму виступі він зазначив: «Гармонія» на чолі з Володимиром Дорошем є невід’ємним елементом в житті міста. Адже команда постійно долучається до проведення різноманітних свят та створює умови для розвитку підростаючого покоління. Підтвердження цього - футболка «Я люблю Лубни», яку очільник подарував Володимиру Дорошу.

Олександр Грицаєнко, голова Лубенської міської ради

- Володимир Миколаєвич любить життя, любить людей і любить наше місто. І не тільки до глибини душі, як він говорить, а й до глибини кишені. І тому цей багатомільйонний подарунок місту, який даватиме можливість нашим дітям творчо розвиватися і жити в нашій державі, в нашому місті.

Запустивши в небо повітряні кульки, офіційну частину закривають. І господар заходу запрошує діток першими оглянути центр дозвілля «Гармонія». 14-річна Вікторія Андруська час дарма не витрачає і вже цікавиться у персоналу, що є в закладі. 

- Які у Вас танці є в цьому центрі?

- У нас є бальні танці, бально-спортивні танці для дітей, а також сучасні естрадні танці.

Обійшовши всі зали, дівчина ділиться враженнями від побаченого. 

Вікторія Андруська, хоче відвідувати ЦД «Гармонія» 

- Тут неймовірний дизайн і умови всі для того, щоб займатися, чим ти думаєш.

А от Анна Угляниця вже чітко знає, чим буде займатися в закладі. 

Анна Угляниця, хоче відвідувати ЦД «Гармонія»

- Я дуже хочу займатися в центрі творчості «Гармонія» малюванням. Мені сподобались мольберти, сидіння.

Задоволеними залишились не тільки діти. 

бабуся 5-річного Руслана Губаря 

- В мене дуже хороші враження і я дуже задоволена, що таке зробили для діток, щоб вони займалися тут, мали якусь перспективу.

Оглянувши новенький центр дозвілля «Гармонія», Володимир Дорош дав прес-конференцію. На ній розповів, чому був створений позашкільний заклад європейського зразка.

Володимир Дорош, генеральний директор ТОВ «Лубенський молочний завод» ТМ «Гармонія»

- Це все наші меценатські проекти моєї родини, мене, моєї сестри Галини. Я вважаю, що ми народилися на Україні, заробили кошти на Україні. Господь нам дав більше можливостей фінансових, чим іншим. І тому ми вкладаємо ці кошти в розвиток України. І, користуючись нагодою, закликаю всіх без виключення моїх колег, людей не бідних, звернути увагу, що європейську державу можемо побудувати тільки ми самі.

Умови в центрі відповідають останнім нормам та стандартам. Над дизайном кімнат та технічним оснащенням працювала команда професіоналів. Тут ексклюзивна професійна підлога для танців, сучасні зали та кабінети. Аналогів закладу немає ні в місті, ні в області загалом. А напрямки роботи обирались, враховуючи думку жителів міста. 

Владимира Рудяк, креативний директор ЦД «Гармонія»

- Наші представники центру спілкувалися з громадськістю. Вони намагалися отримати якийсь соціальний відгук і намагалися зрозуміти, які напрямки зробити. І тому напрямки зараз існують виключно на основі того, що хочуть люди.

Після оглядин на всіх присутніх чекав святковий концерт з розіграшем сертифікатів на місячне відвідування центру. Гості відпочивали, фотографувались на різних тематичних локаціях та насолоджувались концертними номерами.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію