З Енеєм – у головній ролі

7 вересня виставою «Енеїда» відкриває сезон Полтавський обласний академічний театр ляльок. Повністю оновлені декорації, сцена, міні-зоопарк та сценарій самої п'єси.

Марина Покшіна, кореспондент

- 7 вересня Еней запрошує маленьких полтавців переглянути виставу «Енеїда». За допомогою нього ми потрапимо на репетицію.

Це – головний персонаж першої у цьому сезоні картини. Актор театру Сергій Мамон ділиться: ляльці, якій дісталася цього разу головна роль, 20 років. Проте, останніх повністю реконструювали. Актор коротко ділиться найцікавішими моментами з вистави.

Сергій Мамон, актор І категорії Полтавського обласного академічного театру ляльок

- Еней плив у Рим, щоб заснувати царство, але заїхав до Карфагену. Там зустрів свою Дідону. Але у них так нічого, можна сказати, нічого не вийшло в стосунках.

На репетиції нам показали закулісне життя героїв – колег Енея. А головне – на одну ляльку задіяно не менше трьох акторів.

Режисер капітального поновлення вистави Анжеліка Остапенко ділиться: ця картина особлива для всієї трупи. Саме з неї стартував перший сезон Полтавського театру ляльок 80 років тому. Раді, що відкриваються саме «Енеїдою». Виставу капітально поновили. 

Анжеліка Остапенко, Заслужена артистка України, режисер капітального поновлення, хореограф

- Це - планшетна вивідна лялька, але вона удосконалена була у нашому театрі. Ми зробили так, щоб вона вийшла у чорному кабінеті. Це, - що акторів не видно, а таке враження, що лялька працює і живе сама.

Крім вистав, цього сезону на малечу традиційно чекає живий куточок. Серед мешканців міні-зоопарку – черепахи, папуги та рибки.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію