Документальне кіно – у Полтаві

З 14 по 16 вересня у Полтаві пройде ІІ Міжнародний фестиваль документального патріотичного кіно «КіноДок»

3 дні у кінотеатрі «Wizoria Колос» транслюватимуть безкоштовні фільми. Жанр – документальний. Витрати щодо проведення взяли на себе Полтавська обласна державна адміністрація та Полтавська обласна рада. А Полтавська телевізійна Студія «Місто» виступила генеральним інформаційним спонсором фестивалю. 

Ганна Левківська, засновник фестивалю документального патріотичного кіно «КіноДок»

- Ми беремо фільми з 2014 року. Все, що було до цього, все в якійсь мірі – на замовлення. Дуже мало та рідко документальних фільмів, які знімались за бажанням та велінням душі.

Під час фестивалю паралельно працюватиме  багато локацій. На Театральній площі звучатиме жива музика різних жанрів. Організатори сподіваються, що це зацікавить і молодь.

Марія Бойко, медіа-директор фестивалю документального патріотичного кіно «КіноДок»

- Програма молодіжна, програма спортивних заходів теж. Буде велопробіг, будуть представлені ексклюзивні авто і буде турнір бойових мистецтв з показовими виступами. Це все спрямовано на залучення молоді, щоб донести їм ці ідеї, які на фестивалі. Щоб залучити їх і до переглядів  фільмів, і дати їм велику концертну програму.

Євген Романенко, лідер гурту TaRuta, музичний продюсер фестивалю документального патріотичного кіно «КіноДок»

- Ми прийняли рішення, що ми не тільки мусимо показати полтавцям інші гурти з інших регіонів. Ми вперше привеземо в Полтаву Віктора Винника і гурт «Мері». Вперше в Полтаві буде виступати з Дніпра гурт «Натоліч» – молодіжний класний поп-рок. Вперше ми в Полтаву привеземо денсову співачку ЕКУ, чиї кліпи зараз на М1 в трійці лідерів.

Стрічка новин