У Полтаві вітали спортсменів

Переможцям – нагороди! Щороку в другу суботу вересня в країні відзначають День фізичної культури та спорту. Напередодні свята в міському будинку культури привітали й полтавських спортсменів та їх тренерів.

- Це фото з Чемпіонату Світу, місто Вільнюс, Литва після поєдинку.

Лілія Занько – член збірної України з армреслінгу, розглядає свої світлини перед концертом. Вона ще є тренером полтавської збірної з цього виду спорту. Її вихованці вибороли 3 медалі на Чемпіонаті Європи, який відбувся в Болгарії. Формула успіху від тренерки - бажання і правильний вплив на спортсменів.  

Лілія Занько, тренер з армспорту 

- Мені в цьому році виповнюється 41. І я до цих пір намагаюсь бути прикладом для своїх спортсменів. Я підтягуюсь, я роблю такі вправи, які не робить молодь. Стараюсь своїм прикладом привити їм любов до спорту до здорового способу життя.

Саме святкування розпочалось з відеопривітання. Після перегляду на сцену з привітаннями піднявся міський голова Олександр Мамай. Він повідомив, з кожним роком кількість дітей, які обирають спорт, зростає. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Ще 5-7 років тому спортом у нас займалося 2 200 дітей, то сьогодні займаються більше 7 тисяч. Ніхто ніколи в житті не вкладав стільки коштів в спорт, скільки вкладаємо ми як міська рада. І сьогодні в нас збільшилась кількість тренерів, збільшилась кількість спортсменів. І мій обов’язок як міського голови – зробити так, щоб діти змагалися в спорті, а не на вулиці.

Також міський голова нагородив кращих спортсменів та їх тренерів. Цьогоріч Полтава має 52 переможця та 159 призерів різних чемпіонатів України. Серед них – і Олег Боровик та Едуард Шеметило. Хлопці нещодавно повернулись з Чемпіонату Світу, де вибороли срібло у греблі на байдарках. 

Олег Боровик та Едуард Шеметило, срібні призери Чемпіонату Світу з греблі на байдарках

- Найбільше хочеться отримати кращий результат на Чемпіонаті Світу, виграти його. А потім цілі – на Олімпійські Ігри.

В рамках святкувань мер міста розіграв 10 велосипедів серед присутніх в залі спортсменів, після чого для всіх виступила група «Дебош».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію