На Полтавщині відкрили рух на дільниці Золотнишине - Потоки

Завдяки електрифікації дільниці Золотнишине – Потоки, Укрзалізниця зможе забезпечити напрямок Полтава – Кременчук – Користівка – Знам’янка електротягою.

Сьогодні біля будівлі залізничного вокзалу Золотнишине регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», проходить урочисте відкриття електрифікованої дільниці Золотнишине – Потоки. На цю подію  завітали віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, голова наглядової ради Укрзалізниці директор Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в Україні Шевкі Аджунер,  директор  Південної залізниці  Микола Уманець, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та інші посадові особи. Від Кременчука участь у заході  бере  перший заступник міського  голови Володимир Пелипенко. Про це йдеться у повідомленні на сайті Кременчуцької міської ради.

Щоденно за цим напрямком курсує понад 10 поїздів.

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на своїй сторінці у Фейсбук повідомив:

"Власними силами та з використанням продукції виключно українського виробництва. ПАТ «Укрзалізниця» завершила один з пріоритетних інфраструктурних проектів 2018 року. За 4 місяці на Полтавщині ми електрифікували 12 км ділянки “Потоки-Золотнишине”. Станція “Золотнишине” одна з найважливіших у регіоні та одна з найбільших в Україні з генерації експортного вантажопотоку. Основний вантаж – це залізорудна сировина. Обсяги – в середньому 450 вагонів на добу (30 тис. тонн). Перехід на електричну тягу дозволить нам суттєво зменшити експлуатаційні та енерговитрати компанії, економити близько 50 млн грн щорічно і збільшити обсяги перевезень.  Дякую залізничникам за оперативну та ефективну роботу".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію