В черговий раз горіло на Центральному ринку

Цього разу від полум'я постраждав магазин одягу «Меркурій» та сусідні приміщення. Пожежа розпочалася близько 13-ої години. Ліквідувати ж її вдалося о пів на четверту. Працівники магазинів рятували товари, гасінням пожежі займалося 30 рятувальників.

О 13.19 до пожежної частини міста надійшло повідомлення про пожежу. Горіло за адресою Новобазарна, 30. Там розташований магазин одягу «Меркурій». Під спільним дахом з ним знаходяться магазини «Джинса» та торгівельний дім «Елена». Вже за кілька хвилин після виклику рятувальники приступили до гасіння вогню.

Магазини займаються продажем одягу та взуття. Через швидке розповсюдження полум'я працівники магазинів виносили товар з сильнозадимлених приміщень. Ірина Кривошликова працює у магазині «Меркурій», що став епіцентром вогню. Жінка пам'ятає, з чого почалася пожежа.

Ірина Кривошликова, працівниця магазину «Меркурій»

- Не знаю, на вулиці загорілося, з вулиці йшла пожежа. З тієї сторони магазину, з вулиці. Але ми на тій стороні не були, не знаю.

Так само продавчиня не знає, коли зможе повернутися до роботи. Магазин зруйновано, але речі вдалося врятувати від вогню. Товар рятували не лише продавці, а й перехожі та колеги. Серед тих, хто перший опинився на місці пожежі, – Артур Кювелі. Чоловік також працює на ринку. 

Артур Кювелі, працює на ринку

- Бігали, стрибали, тягли. Товар тлів та горів. Ми все виносили сюди, з одного магазину, з іншого. Я бачив, дальня складова диміла та горіла. Ми хватали все, що бачили, виносили... Ми ж такі самі підприємці з цього ринку.

Не лише виносили. На вимогу рятувальників за більш ніж годину гасіння пожежі речі неодноразово переносили та захищали плівкою.

Речі рятували й звичайні перехожі. Аби уникнути випадків розкрадання товару, за ситуацією спостерігає поліція. Вона ж спільно з рятувальниками дбала про те, щоб люди тримали безпечну дистанцію. Задля безпеки у споруді вимкнули світло та газопостачання. Окрім того, для гасіння Служба надзвичайних подій направила 7 автомобілів. Залучено близько 30 рятувальників. Участь взяли всі пожежні частини міста.

Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків зі ЗМІ ГУ ДСНС у Полтавській обл.

- Щоб не допустити поширення вогню, зривають покрівлю. Покрівля покрита металевими листами, їх зривають, металеві листи проливають повністю, тому що там і решітка, тому що там і утеплювач. Все воно дуже сильно горить, і воно давало поширення вогню і диму.

Рятувальники весь час працюють в апаратах захисту дихання через їдкий дим. Людей з будівлі евакуювали. Зі слів свідків, пожежа може бути підпалом. Вогонь почав розповсюджуватися з даху тильної частини будівлі. Наразі причини з'ясовують. Ліквідувати пожежу вдалося о 15.32.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію