ПНТУ імені Юрія Кондратюка поповнився першокурсниками

З цієї нагоди на подвір'ї вишу пройшли урочистості

Ще зранку майже 2000 першокурсників на чолі з деканами вишикувалися на університетському подвір’ї. Як його називають самі студенти ПолтНТУ - на «Території успіху». 

Даніелла Мироненко, першокурсниця ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка

- Я сьогодні вступила на 1 курс будівництва та громадянської інженерії. Я обрала цей університет, тому що мені одразу він дуже сподобався і я ходила сюди на підготовчі курси в 11 класі. Будівництво в Україні погано розвивається. Я хочу зробити свій внесок у цю галузь. Також я хочу збудувати великий будинок для своєї родини.

Станіслав Просвєтов, першокурсник ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка

- Я радий, що я вступив сюди. Оскільки я дуже полюбляю свою професію. Я навчаюсь на комп'ютерних науках. Я тут навчався на курсах і мені дуже подобається цей інститут.

Іван Вертебний, першокурсник ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка

- Студентство - це перш за все робота, навчання. По-друге, це молоді роки і якийсь драйв.

О десятій годині прозвучали урочисті акорди - і на центральній алеї під символами Полтавського національного технічного університету  з’явився ректор Володимир Онищенко у супроводі поважних гостей. А саме: з головою Полтавської облдержадміністрації Валерієм Головком, директором Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Оленою Харченко, головою Шевченківської районної у м. Полтава ради Дмитром Задворкіним та з Полтавським обласним військовим комісаром, учасником бойових дій, полковником Дмитром Губським.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка 

- Ми щиро вітаємо першокурсників із набуттям статусу студента Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка. Університет надає можливості щодо проходження міжнародного стажування, проходження практики за кордоном. Я бажаю вам успіхів у навчанні, бажаю реалізувати себе, як особистість.

У свою чергу Валерій Головко зазначив: навчання саме в цьому виші накладає певні зобов'язання.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Така історія, така традиція, яку має ваш навчальний заклад, мабуть, одиниці сьогодні по Україні.

Перейняли естафету вітань і решта гостей свята.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у м.Полтава ради

- Цей університет дає все. Все, що потрібно і саме найкраще. Я вітаю вас з цим днем в нашому університеті. Зі святом вас, всього найкращого.

Дмитро Губський, Полтавський обласний військовий комісар, учасник бойових дій

- Побажаю першокурсникам марно не проводити час. Опановувати ту освіту, ті спеціальності, які ви здобули.

Посвята супроводжувалась виступами творчих колективів. Після всіх привітань першокурсники урочисто склали клятву Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, у якій зобов’язалися високо нести ім'я вишу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію