У Полтаві пройшли урочистості для кращих підприємців

Захід відбувся у Палаці дозвілля «Листопад». Розіграші, лотереї, нагороди, відзнаки, міні-концерт – це не все, що підготували організатори для гостей.

На урочистості запросили керівників та працівників підприємств. Кращих нагороджували грамотами, подяками та нагрудними знаками.

Серед номінованих цього року – і співзасновниця компанії «Нова пошта» Інна Поперешнюк. Жінка ділиться: про нагороду не знала до останнього. Вважає відзнаку спільною перемогою колективу. Разом зі своєю командою Інна часто долучається до організації різноманітних заходів, які проводять міські управління та відділи, влаштовують і свої. Одне з таких відбулось нещодавно – напівмарафон. 

Інна Поперешнюк, співзасновниця компанії «Нова пошта»

- І хочу, можливо навіть, похвалитися, що дуже багато спортсменів, які приїхали з Києва, із столиці, були настільки вражені Полтавою. Їм дуже сподобалося це місто. Вони раніше ніколи тут не були. Сподобалася чистота, що наше місто дуже зелене. Такий дуже комфортний. І тому «Нова пошта» буде все робити і далі, все для улюбленого міста.

Привітав запрошених зі святом підприємця Полтавський міський голова Олександр Мамай. Він говорить: на сьогодні у місті – понад 25 тисяч осіб, які мають власний бізнес. А це дає змогу збільшувати надходження у бюджет міста, розвивати полтавське господарство і соціальну сферу.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- І сьогодні підприємці – це головні меценати в нашому місті. Вони допомагають малозабезпеченим сім'ям. Вони сьогодні – на передовій разом з нашими учасниками ООС, тому що саме вони допомагають. І сьогодні честь і хвала усьому нашому малому і середньому бізнесу.

Крім нагород, Олександр Мамай підготував інші сюрпризи. Під час заходу було визначено 10 щасливців. Вони отримали сертифікати на велосипеди.

Це – пані Наталія. Вона – одна з тих, хто сьогодні став володарем нового спортивного велосипеду. Жінка зізнається: їй ніколи не щастило в лотерею. Проте сьогодні їй фортуна посміхнулася.

Наталія Бурда, головний бухгалтер ПНТП «Колан»

- У мене син велоспортом займається, а я так – трішки, рідко дуже.

Крім подарунків, на гостей чекав виступ полтавських колективів. Загалом захід відвідало більше 1000 осіб, робота яких пов'язана з підприємництвом.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію