У світі абсурду

Філософський сенс та кольорова гама – і це не всі особливості картин. У Художньому салоні Віктор Володько вчергове презентує свої роботи. Цього разу на стінах – майже 40 робіт художника. Виставка триватиме до 21 вересня.

Ось вони, творіння. Або ж діти. Так називає свої роботи художник Віктор Володько. У кожної картини – власне ім'я та історія народження. Малює з дитинства. Картини зображує у стилі наївного абсурдизму. 

Віктор Володько, художник 

- Воно дає трішки невеличку розшифровку тієї амплітуди, в якій я працюю. Наївний - це довірливий.  Абсурдизм - це логіка, доведена до крайнощів. Автор і роботи знаходяться в двох точках: абсурдизм і наївність.

На картинах – різні образи та сцени з життя. 

Віктор Володько, художник 

- Я не можу пояснити, як вони приходять. Ті емоції та відчуття, які відчуває художник та його оточення, воно переробляється і виходить на полотно.

Віктор Володько мав не одну виставку як в Україні, так і за кордоном. Улюблених полотен не має. Йому дорогі всі роботи.

- Я роблю глядача співучасником картини. Картина асоціативна і по своїй асоціації людина може розповісти навіть те, про що я навіть не думав, що зображено на цій картині. Так що все залежить від індивідуального сприйняття.

Одна з пошановувачів творчості художника – письменниця Оксана Кравченко. 

- Ми за вікном бачимо море, пальми, парусники, а жінка надає перевагу тому, що миється в ванні. І всім цим милується. В принципі можна так милуватися і в Полтаві, якщо поставити за спиною телевізор чи комп'ютер.

Філософський зміст мають усі роботи художника. Але для кожного – він свій.

Стрічка новин