23 учні стали першокласниками

А всього у Максимівській школі Кременчуцького району навчається 171 учень. Малечу вітали та дарували подарунки від спонсорів. Одним із них є «Кернел». Одночасно з виробничою дiяльнiстю вони співпрацюють з громадами сiл i мiст на територiї присутностi агропiдприємств. У 2013 роцi соцiальнi iнiцiативи Компанiї об’єднали в програму пiдтримки територiальних громад «Разом з «Кернел». У рамках програми для Максимівського НВК закупили нові комп'ютери та поставили паркан.

Це подвір'я Максимівського навчально-виховного закладу. 8.30 – на святкову лінійку збираються школярі та їх батьки. Святково одягнені та з квітами. 

- Наша вчителька найкраща. Ми їй клянемося, що писати і читати швидко навчимося.

Найбільше уваги – найстаршим та найменшим. Для них сьогодні – квіти та подарунки. Для першокласників батьки спекли коровай.

- Ми щиро віримо, що вчителі Максимівського НВК, які вивчили нас, передадуть вам і любов, і знання, і ту доброту, яку вони мають.

Одним із спонсорів, які допомагають школі, є «Кернел». Одночасно з виробничою дiяльнiстю кернелівці співпрацюють з громадами сiл i мiст на територiї присутностi агропiдприємств. У рамках програми підтримки територіальних громад «Разом з «Кернел» компанія реалізує десятки національних та сотні локальних соціальних проектів. Один із пріоритетних напрямків – підтримка закладів освіти у селах. Зокрема, для  Максимівського НВК компанія закупила нові комп'ютери та встановила паркан.

Валентина Пищида, керівник відділу соціальної політики ТОВ «Юнігрейн-Агро» 

- Компанія «Кернел» є соціально відповідальною не тільки перед партнерами, а й перед громадами. Найбільший відсоток ми допомагаємо, мабуть, освітянам. Адже в регіонах більше, ніж 66 навчальних закладів.

Усі першокласники отримали від них спеціальні набори канцтоварів, які містять усе необхідне для навчання. Малеча не може втриматися та починає заглядати до пакунків ще на святковій лінійці. 

- Оце зошит, а тут папір і зошити, а це ручка та пензлик. Ще є олівці та фломастери. Ось теж фломастери.

Такому подарунку радіє і мама дівчинки, адже менше доведеться витрачатися на шкільне приладдя. 

- Все те, що нам якраз і говорили. Альбом, зошити і все. Лінієчка, а також папір. Ланч-бокс, щоб з собою брати сніданок.

Лариса Остаповець, директор Максимівського НВК Кременчуцького району

- Наші діти ніколи не залишають без подарунків на перше вересня, на випускний вечір, на новорічні свята, у нас стояла гостро проблема огорожі навчального закладу, але коли наш заклад звернувся до фонду «Разом з «Кернел» – вони нам не відмовили.

Урочистості тривали годину. А тоді всі учні вирушили до школи – на перший урок в новому навчальному році. Подарунки до Дня Знань у цьому році традиційно отримали в усіх селах присутності «Кернел», а це – майже 5000 першокласників.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію