Полтавці вимагають доступу до чистої енергетики

8 вересня Полтава стане учасником світової кліматичної ініціативи “Дій за Клімат”. Мета якої - об’єднати зусилля кожної країни та міста у протидії кліматичним змінам. 

Цього ж дня у парку “Перемога” в рамках етнофестивалю “Зберемося Роде!”, полтавці облаштують “зелену” галявину, де створять художній перформанс “7 чудес відновлюваної енергетики (ВДЕ)” на Полтавщині”. 

Координатори акції громадська організація “ЕКОЛТАВА” спільно з небайдужими містянами, підпишуть колективне звернення до місцевої влади з вимогою невідкладно розробити та впроваджувати дієву кліматичну стратегію міста. Це - перехід до використання безпечних відновлюваних джерел енергії. А також заходи з адаптації Полтави до кліматичних аномалій. 

О 15:00год ГО “ЕКОЛТАВА”, команда фестивалю “Зберемося Роде!” запрошують сім’ї взяти участь у художньому перформансі в парку “Перемога” та намалювати місто-мрії , у якому хочеться жити майбутнім поколінням.

Докладніше про акцію в Полтаві можна ознайомитися на сторінці події у Facebook.

Разом з Полтавою, свою участь у глобальній кліматичній мобілізації зареєстрували Вінниця, Диканька, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Житомир, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Одеса, Черкаси, Чернівці, Чортків, Хмельницький.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію