Полтавцям пропонують приєднатися до флешмобу #живуздорово

Активних мешканців усієї області запрошують викладати у соцмережі Facebook історії про свої здорові звички.

З першого вересня і до кінця року консультанти проекту зі створення системи громадського здоров’я Полтавської області шукають і приймають на розгляд історії від мешканців Полтавщини про корисні звички. А також як вони поліпшують їхнє життя.

"Давайте починати осінь цікаво і здорово. Як правило, ми знаємо, що ми зробили шкідливого і чим наш спосіб життя нездоровий. Власне, медична спільнота теж знає про основні проблеми зі здоров’ям мешканців регіону. Але зараз існує «мода на здоров’я» і це чудово. Численні спортивні клуби, здається, далеко не порожні, телешоу з відповідною тематикою тримають стабільні рейтинги. У нас влаштовують бігові марафони, фестивалі із зонами, присвяченими здоров’ю. Багато хто замислюється над якістю їжі. Все це важливо і набагато цікавіше, ніж просто констатація проблеми. Хтось просто відмовився від надмірного споживання цукру, а хтось заради експерименту почав зсипати у банку кожну не покладену (або зайву) у чай чи каву ложку цукру. Результат через місяць здивував. Тому історія може бути про що завгодно, головне – як це пішло на користь", – пояснила  консультант проекту з реалізації компоненту розвитку регіональних систем громадського здоров'я у рамках гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією Ольга Ружицька.

Свою розповідь потрібно викладати у загальний доступ з хештегом #живуздорово. Додаткову перевагу мають публікації з фото або креативними ілюстраціями. Кращі історії опублікують у дайджесті громадського здоров’я, на сторінці Полтавського обласного Центру здоров’я (https://www.facebook.com/ocz.poltava/).

Найцікавіші історії, які у тому числі наберуть найбільше вподобань, відзначать під Новий рік. Переможців чекають сюрпризи.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію