У спортивних костюмах та з лопатами

В такому вигляді у студентів аграрної академії пройшла посвята. Неформальна. Така традиція в закладі існує вже три роки. Першокурсники мають засадити алею троянд.

На подвір'ї аграрної академії починаються збиратися студенти. Разом з ними – керівництво. За декілька хвилин розпочнеться одна з традицій неформальної посвяти студентів.

Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА 

- Ми висаджуємо троянди, сорту Глорія Дей. Вони вважаються трояндами миру, і в нас уже є ціла алея. І в нас є традиція: всі першокурсники, які приходять висаджують свій кущ троянд, доглядають за ним до випуску свого і залишають згадку про своє навчання.

Троянди саджають усі разом. Викладачі вважають, що спільна праця згуртує студентів.

Лопатами працюють усі, незалежно від факультету: чи-то агрономи, чи ветеринари. У кожного студента – власна історія – чому він обрав аграрну академію.

Ярослав Кузьмич, першокурсник 

- В інтернеті багато читав, багато цікавого, а також із села в мене багато відомих людей, які тут навчалися, і тому все ж і мені кортить так само прославитися на всю Україну.

Вікторія Литвин, першокурсниця 

- Я люблю природу і я проживаю в місті Світловодськ, а там є дуже багато природи: і Дніпро, тому я дуже наближена до природи, тому я вирішила саме в Полтавську державну аграрну академію.

Студенти посадили 50 кущів троянди Глорія Дей. Біля алеї квітів, яку саджали минулого року, є спеціальний QR- код. За допомогою смартфону можна більше дізнатися про звичай академії та цей сорт троянд.

За годину студенти продовжили святкування, але вже – на іншій локації. Нею став студентський парк. Там всім першокурсникам роздали спеціальні браслети – своєрідні перепустки на святуваня.

Анастасія Голос, голова Студентської ради ПДАА

- Необхідно як-то адаптувати студентів, щоб вони більше спілкувалися між собою, щоб більше познайомилися. Тобто, перед початком навчання, в неформальній обстановці.

Для студентів підготували різні конкурси та холі-фест.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію