ПУЕТ прийняв до своїх лав нових студентів

У виші відбулася церемонія посвяти у студентське братство. До університетської родини новачків приймали з головними символами навчання – заліковою книжкою та студентським квитком.

Учора – ще випускник першого ліцею, а сьогодні – студент ПУЕТ. Владислав Іванов наступні чотири роки в цьому виші опановуватиме готельно-ресторанну справу.

Владислав Іванов, першокурсник ПУЕТ

- Я вважаю, що це дуже перспективна спеціальність, яка відкриває багато можливостей. Ти можеш не тільки відкрити свій ресторан, але й власноруч спроектувати його, знати всі особливості кухні та адміністрації.

Цю ж спеціальність обрала для себе й Аліна Мукомел. З вибором навчального закладу також довго не вагалася.

Аліна Мукомел, першокурсниця ПУЕТ

- Багато моїх друзів тут навчається. Також моя мама закінчувала саме цей університет. Тут досить уважні викладачі. Вони з розумінням ставляться до студентів. Та й взагалі цей вуз створений для того, щоб відчути усі переваги студентського життя.

Більше 1000 нових студентів бакалаврату та більше 800 магістрів цього року поповнюють лави Полтавського університету економіки і торгівлі.

Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

- Університет зараз пропонує нові освітні програми за старими спеціальностями. От як не парадоксально звучить, але це новий зміст, який відповідає європейським і світовим трендам, вимогам, компетентностям. Хоча цього року за парти сядуть студенти і за новою освітньою програмою - це «Публічні закупівлі», це «Публічне управління», це магістерські програми.

До студентського братства новачків приймають на традиційній церемонії посвяти. В актовій залі зібралися першокурсники, батьки, викладачі, почесні гості.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Сьогодні свято, яке об'єднує людей різного віку і поколінь, а для вас, першокурсники, це - перший крок до нової Країни знань. Ви стаєте на шлях зовсім інший. Наче і дорослий, але тут є викладачі, які по-батьківськи турбуватимуться всіма вашими справами.

На адресу першокурсників пролунали урочисті промови. Їх познайомили з деканами факультетів, кураторами груп та презентували творчі колективи університету.

Марина Негода, голова Студентської ради ПУЕТ

- Зараз я навчаюся на 4 курсі, і я щиро, від усієї душі заздрю білою заздрістю нашим першокурсникам, тому що дійсно у них попереду надзвичайні 4 роки навчання, тому що під час цих 4 років їх будуть очікувати цікаві, класні пари, які будуть їм проводити наші найкращі викладачі, їх будуть очікувати надзвичайні конкурси, фестивалі, концерти.

Кульмінацією свята стало вручення першокурсникам символічного ключа від знань, студентського квитка, залікової книжки та урочисте прийняття клятви студента Полтавського університету економіки і торгівлі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію