Колектив Полтавської гімназії №31 1 Вересня відмовився від святкових букетів

Натомість протягом урочистої лінійки учням, батькам та вчителям вдалося зібрати кошти на лікування Ярослава Почтаренка. Хлопець навчається у 8 класі гімназії і зараз бореться із тяжкою хворобою.

Цього року багато українських шкіл відмовилися від дорогих святкових букетів у День Знань на користь благодійності. Свою акцію влаштували і в Полтавській гімназії №31. Над її доброчинним призначенням довго не роздумували.

Олексій Ткаченко, учень 11 класу Полтавської гімназії №31

- Я знайшов в соціальних мережах оголошення про те, що хлопцю необхідна термінова допомога. Поглянувши на його фотографію, в мене виникло дежа-вю. Тому що я його бачив у нас в школі. Ми звернулися одразу до адміністрації, щоб дізнатися, чи насправді це учень нашої школи. І коли ми отримали достовірну інформацію про те, що він навчається у нашій гімназії, ми вирішили створити благодійну акцію.

Так на сайті гімназії та інформаційному стенді з'явилися такі оголошення. Усіх бажаючих запрошували приєднатися до благодійної акції на підтримку Ярослава Почтаренка під час урочистої лінійки 1 вересня.

Наталія Положишник, директор Полтавської гімназії №31

- Єдиною умовою було - абсолютна благодійність. Ми з усіма категоріями, і з дітьми, і з батьками, і з колегами, коли обговорювали цю акцію, то єдиною умовою було те, що це - абсолютна добровільність. Ми не збираємо ніякі кошти, ні в якому класі, ні в якій групі, ні серед колег, ні серед батьків. Кожен робить це сам, так, як він може зробити на сьогоднішній день.

Ініціативу «Благодійність замість квітів» залюбки підтримали і батьки учнів.

Ольга Зайцева, мати учня 2 класу Полтавської гімназії №31

- Ми з радістю долучилися до цієї акції. Я думаю, результат був очікуваним. Я як мати, і я думаю, що всі батьки з радістю допомогли тим, чим змогли.

Не лишилися осторонь і однокласники Ярослава.

Поліна Безпала, учениця 8 класу Полтавської гімназії №31

- Ярослав дуже веселий, дружелюбний. У школі він завжди всім допомагає. Він, як член нашої родини, і ми всі хочемо йому допомогти в цей складний для нього час.

Юлія Різник, учениця 8 класу Полтавської гімназії №31

- Я намагаюся кожен день йому писати, розповідаю йому життєрадісні історії з нашого шкільного життя. Всі за ним сумують і чекають на його повернення.

Єлизавета Вакуленко, учениця 8 класу Полтавської гімназії №31

- Ми хочемо всі підтримати нашого однокласника Ярослава. Адже підтримка - це завжди гарні емоції, а емоції - це перший крок до одужання.

А це вже нове оголошення - із вдячними словами батьків Ярослава Почтаренка. Протягом святкування Дня Знань у гімназії на його лікування вдалося зібрати більше 58 тисяч гривень та 50 євро. Кошти вже передали родині хлопця. До того ж з міського бюджету на його лікування за програмою «Турбота» передбачили виділення 20 тисяч гривень.

Учні вірять: зібрані кошти мають допомогти Ярославу у боротьбі з хворобою, а через наш телеканал передають однокласнику вітання.

- Ярославе, ми на тебе чекаємо!

Стрічка новин