В Україні запрацював єдиний реєстр медичних оглядів

З 03 вересня 2018 року дані про медичні професійні огляди українців зберігаються в єдиній електронній системі. Таким нововведенням у МОЗ України впорядковують професійні медогляди. А також унеможливлюють використання підроблених довідок та санітарних книжок.

Професійний медогляд є обов’язковою умовою роботи водіїв, людей, які володіють зброєю, та декретованих осіб - вихователів, вчителів, викладачів, студентів, працівників громадського харчування, торгівлі тощо. Тепер дані про такі огляди міститимуться в єдиному реєстрі медичних оглядів - надійно захищеній електронній системі. Про це йдеться на сайті МОЗ.

Професійний медогляд українці проходитимуть винятково в закладах охорони здоров’я, а дані автоматично відображатимуться в електронній системі. Довідку-дублікат про пройдений медогляд кожен українець зможе одержати безоплатно.

З часом єдиний реєстр медичних оглядів інтегрують до системи “Електронне здоров’я”. А вже зараз працює мобільний додаток “Медичні огляди”, за допомогою якого контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду.

Нагадаємо, наказ про створення єдиної державної бази даних медичних оглядів певних категорій осіб в системі охорони здоров’я підписали в січні 2017 року, а з 20 червня 2018 року розпочали тестування системи і підключення до неї закладів охорони здоров’я. 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію