Цілком дисциплінованими учасниками дорожнього руху позиціонують себе члени першого на теренах СНД мотоклубу «Night Wolves», які сьогодні завітали до Полтави

14 серпня стартом з Чорнігова вони розпочали мотопробіг історичними місцями України. За 11 днів байкери об’їдуть 26 міст держави.

Будь-який чоловік коли-небудь мряв сісти на мотоцикл і підкорити дорогу. Проте, життя вносить свої корективи не тільки у долю людей, а й у мрії. Сьогодення безжалісно впливає на наші сподівання, і колись омріяні обрії стираються і змінюються на цілком матеріальні цінності. Але є люди, для яких мрії важливіші за останні. Такими можна вважати байкерів з клубу «Night Wolves» – у перекладі – «Нічні Вовки». Заснований ще у 1983 році у Москві, цей клуб налічує близько 40 чепт – «братств» – у Росії, Україні, Білорусі, Македонії, Латвії, Німеччині, Ірландії та інших країнах. Головним натхненником цього мотопробігу став президент Київського міського автомотоклубу Сергій Малик. Він давно і глибоко вивчає історію слов’янства загалом і України зокрема, це і стало головною ідеєю акції.

Кожен з учасників візьме з цього ознайомлення з історичними пам’ятками України те, що йому буде потрібно, говорить Сергій Малик. Адже у пробігу беруть участь, окрім українців, білоруси та росіяни. Перебуваючи на Полтавщині, вони відвідали музей та Поле Полтавської битви, навіть заночували там просто неба. А попереду – ще 23 міста України, і у кожного – своя історична спадщина. Кожен день байкери долають 500-600 кілометрів. Втім їм не важко – вони це люблять. Саме тому у них ніколи не буває проблем з працівниками автоінспекцій різних країн. Всі вони, говорить Сергій Малик, – люди дорослі, і хизуватися швидкістю перед кимось не збираються.

Стрічка новин