На Полтавщині "відгудів" мотокрос

У Хоролі на території колишнього цегельного заводу мотокросмени із різних куточків України змагалися за першість у І етапі Кубку Центрального регіону України та Кубку Хорольщини - 2018.

2 вересня хорольці та гості міста мали змогу повболівати за витривалих спортсменів і поринути в атмосферу потужних змагань з мотоциклетного спорту. Цьогоріч вони були ювілейні – проводили їх  вп’ятнадцяте. Про це повідомив мер міста Сергій Волошин на сторінці в соцмережі.

У перегонах взяли участь спортсмени-професіонали й аматори, майстри спорту, представники спортивно-технічних клубів з різних міст України. Географія учаників різна – це Бобринець, Горішні Плавні, Дніпро, Жовті Води, Запоріжжя, Кременчук, Кропивницький, Ніжин, Полтава, Рівне, Ромни, Сміла, Суми, Харків, Хорол та Черкаси.

Хорольський мототрек, за переконанням професіоналів мотокросу, по праву вважають однією з найскладніших трас в Україні. За підсумком восьми заїздів, в яких взяли участь більше 30-ти гонщиків різних класів, суддівська колегія визначила лідерів та головних претендентів на перемогу цього сезону.

За результатами перших перегонів місця серед учасників заїзду в класі «Аматори» розподілили наступним чином: І місце – Петяков Ігор (м.Хорол); ІІ місце – Жук Андрій (м.Ніжин); Цинов Михайло (м.Запоріжжя).

У другому заїзді в класі «Ветерани» (І група) перемогу вирвав Глова Віктор (І місце), ІІ місце виборов Уткін Костянтин (м. Полтава) і ІІІ місце – Чернокондратенко Володимир (м. Кременчук).

За результатами третього заїзду в класі «Ветерани» (ІІ підгрупа) спортсмени старші 50 років розподілили місця на п’єдесталі перемоги наступним чином: Міхневич Ігор (м.Полтава) – І місце; Петренко Віталій (м.Суми) – ІІ місце; Кріпак Сергій (м.Кропивницький) – ІІІ місце.

У класі «МХ-2» наступного четвертого заїзду Неруш Семен (м. Дніпро) виборов І месце, Добринін Артем (м.Харків) – ІІ місце і Чен Микола (м.Черкаси) – ІІІ місце.

Далі суддівська колегія затвердила результати п’ятого заїзду в класі «OPEN»: І місце – Чернов Дмитро (м.Жовті Води); ІІ місце – Діденко Сергій (м.Кременчук); ІІІ місце – Єфремян Руслан (м.Харків).

У шостому заїзді в класі «50 см³» мотокросмени розподілили між собою переможні місця наступним чином: І місце – Шаманський Даниїл (м.Кропивницький); ІІ місце – Мельникова Каріна (м.Бобринець); ІІІ місце – Вовк Артем (м.Сміла).

Сьомий заїзд класу «60 см³» завершився такими результатами: І місце – Сітак Данило (м.Ромни); ІІ місце – Озерянський Микита (м.Дніпро); ІІІ місце – Фесенко Ярослав (м.Дніпро).

У завершальному восьмому заїзді класу «85 см³» спортсмени продемонстрували такі результати: І місце – Кугот Дмитро (м.Сміла); ІІ місце – Радченко Данило (м.Кропивницький) і ІІІ місце – Лавріненко Олександр (м.Кропивницький). У командному заліку І місце здобув спортивно-технічний клуб «Адреналін» із м.Бобринець та м.Кропивницький, а ІІ місце зайняли представники м.Сміла.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію