У Полтаві розпочалися активні роботи у під'їздах

Для збереження тепла у них замінили старі вікна та двері на нові

У будинках за адресою провулок Рибальський, 18, Головка, 6 та Богдана Хмельницького 9а, що у мікрорайоні Левада, у під'їздах почали встановлення пластикових вікон та дверей. Вахтер одного з таких Антоніна Левешко ділиться: ремонтні роботи тут тривають вже 3 тижні. 

Антоніна Левешко, вахтер будинку по вул. Головка, 6 

- Тепер наскільки тепліше ж буде. А то ж у нас там такі вікна були, що можна було занози позаганяти в руки. Було, коли миєм вікна, так то страшне. А зараз добре. Хлопці постарались, поставили, красоту зробили.

Тим часом секретар міської ради Оксана Деркач проводить зустрічі із мешканцями та особисто перевіряє хід проведення ремонтних робіт. 

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради 

- Мета цієї зустрічі – подивитись, як відбуваються роботи, які, згідно з проектом кошторисної документації, реалізує підрядна організація. Почути відгук людей. Вони спостерігають, звичайно, за чим вони дивляться, і паралельно ще подивитись, які в них проблеми. Тому це звичайна робота депутата, яка повинна бути.

Галина Фоменко мешкає у будинку по провулку Рибальському, 18. Вона ділиться: такими зустрічами задоволена, бо проблем на Леваді вистачає. Проте поступово вони вирішуються. 

Галина Фоменко, живе у будинку по пров.Рибальському, 18

- У нашому домі, тільки у другому під'їзді, вже вікна встановили. Ми дуже раді, що у нас Оксана Антонівна. Оце перший депутат, при якому хоть щось тут вирішується.

За словами Оксани Деркач, в цьому році кошти виділено на утеплення під'їздів. У наступному можливе надання грошей на їх косметичний ремонт. 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію