Що спільного між Кадетським корпусом та Олегом Сенцовим?

На думку ініціаторів акції «FreeSentsov», збігів вдосталь. За словами В'ячеслава Кущинського, Олег Сенцов, як і Кадетський корпус, борються за життя

Ідею повісити заклик активісти запозичили зі Львову. Там банер розташовано на ратуші. У Полтаві ж плакат хотіли б розташувати на споруді міської ради, але це, за словами В'ячеслава Кущинського, майже неможливо за позиції влади. Банер з вимогою звільнити українських політичних в'язнів Кремля з'явився на споруді Кадетського корпусу цієї ночі. Зображення виготовило одне з полтавських підприємств безкоштовно. Таким чином полтавці вже не вперше долучилися до підтримки 64-ох політичних в'язнів та режисера, який голодує вже 109 днів. Банер, за словами активістів, висітиме, допоки прийнятно виглядає, або ж поки політичних в'язнів не буде звільнено.

В'ячеслав Кущинський, ініціатор акції

- Ця ідея взялася з Фейсбуку. Щось схоже зробили у Львові, розмістили це на Львівській міській ратуші. Я зателефонував знайомим, які є у Львові. Вони мене сконтактували з тією людиною, яка це все розробляла. Нам скинули ескізи – готовий матеріал, з якого можна друкувати. Вирішили на Кадетському корпусі, тому що це центр міста, його точно будуть всі бачити.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію