У Новосанжарському районі працювала амбулаторія на колесах

Учора, 30-го серпня, амбулаторії на колесах «Комплексні медичні послуги» виїжджали до невеликих сіл Новосанжарського району, де мешкає менше сотні жителів.

Мешканці визначили артеріальний тиск, індекс маси тіла, а також у них зняли електрокардіограми та взяли кров на аналізи. Бригада медиків працювала за трьома маршрутами: одні вирушили до сіл Шпортьки та Горобці, другі – до Пудлівки та Губарівки, а треті – до Світліщини.

"Ця злагоджена бригада медичних працівників прийняла загалом 63 мешканці невеличких сіл нашого району. За результатами обстеження наші сімейні лікарі зможуть попрацювати з цими своїми пацієнтами індивідуально: у напрямку профілактики ризиків виникнення серцево-судинних захворювань. І в разі необхідності, призначити адекватне лікування", — повідомив головний лікар Новосанжарського ЦПМСД Олег Яковенко.

Тут працювали медичні сестри Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру разом з колегами з Новосанжарського ЦПМСД. Про це інформує pl.oblast.online з посиланням на прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію