Більше 3 місяців – без ліфту

Жителі однієї з багатоповерхівок по вулиці Миру 9, змушені східцями ходити пішки, щоб дістатися своєї квартири. Крім цього, ганок та сам під'їзд знаходиться в аварійному стані.

Біля будинку по вулиці Миру, 9 збираються мешканці. Вони невдоволені станом під'їзду та зламаним ліфтом.

Любов Нікітіна, мешканка будинку 

- Куди ми не зверталися: і в міськвиконком, і районну раду, і на «гарячу лінію» в Київ телефонували, відповідь одна – грошей нема, допомогти нічим не можемо.

Ліфт не працює із 2 травня. Мешканці тепер ходять пішки. Але це – не єдина проблема. 

Тетяна Баранець, мешканка будинку 

- Ну нас найбільше тамбур наш і ганок, який протікає, і в великі дощі там дуже багато води, і найстрашніше, що розвалюється плита, на якій тримаються стіни цього тамбура. І не хочеться, щоб якась біда була.

Ми надіслали інформаційний запит до управління житлово-комунального господарства від 10 серпня. Проблему вирішили через кілька днів після зйомок сюжету. Але офіційну відповідь нам надали 23 серпня.

Ми вирішили навідатися та перевірити інформацію.

Любов Нікітіна, мешканка будинку 

- Ліфт на Миру, 9 ввімкнули 14 серпня. Ліфт працює, двигун замінили ніби-то, але ми ж не можемо перевірити. Головне – ліфт працює. Єдине, що западають кнопки, і на поверхах двері «ходять» туди-сюди.

Ліфт працює, вікна на сходових майданчиках почали замінювати згідно з програмами розвитку ЖКГ на 2018 рік, але робота зупинилася на 3 під'їзді. Своєї черги чекають ще 2.

Щоб дізнатися, коли відремонтують аварійний ганок п'ятого під'їзду, та продовжать встановлювати нові віконні та дверні блоки на східцях, ми вирішили звернутися до комунальників. 

Анна Ружін, журналіст 

- Ми приїхали до управління житлово-комунального господарства, щоб особисто поговорити з його керівником, але його не було на робочому місці.

Відповіді ми не отримали. А тим часом мешканці будинку сподіваються, що ремонт у них зроблять.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію