Вечір пам'яті полтавського артиста

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Котляревського провели вечір пам'яті полтавського камерного співака Олександра Синицького

Зібралися друзі, колеги та шанувальники його творчості. На заході слухали та дивилися архівні звукозаписи та відеоматеріали артиста. Олександра Синицького не стало три роки тому. Він був солістом Театру української пісні «Родина калинова», що діє на базі Полтавського міського Будинку культури. На рахунку тенора – 22 оперні партії. Він був викладачем музичної школи 3 ім.Бориса Гмирі, мав багаторічний стаж членства у клубі «Цікаві зустрічі» відділу мистецтв, був організатором багатьох літературно-мистецьких вечорів. За словами колег, його виступи були родзинкою бібліотечних заходів.

Галина Вікторова, зав.відділом мистецтв Полтавської обласної бібліотеки ім.І.Котляревського

- Він завжди вів активну вокальну діяльність. Багато вечорів музичних: романси, українські романси, все це було у нас у клубі. З нами він був більше 20 років у нашому клубі.

Світлана Прокопенко, керівник театру української пісні «Родина калинова»

- Олександр Синицький – наш соловейко. Він співав в нашому колективі 4 роки. Був солістом нашого театру. Взагалі чудова людина. І як людина, і як фахівець. Це інтелігентна людина. А інтелігентність – це не посада, це не якісь заняття. Це риси характеру, які загартовані протягом всього життя. На допомогу приходив, коли в кого яка біда. «Золота людина». Вічна йому пам'ять. Ми завжди його пам'ятатимемо.

Стрічка новин