У Гадячі готуються до Дня міста

11 вересня - День визволення Гадяча від нацистських загарбників, який традиційно є Днем міста. До відзначення цієї пам'ятної дати та головного річного свята громади у місті триває активна підготовка. 

Безпосередньо у дні визволення міста, з 07.09. по 11.09.2018 року, відбудеться взяття землі з місць бойових дій для капсули пам’яті, проведення молитви за полеглих у роки війни та святкові урочистості з покладанням квітів до могил воїнів-визволителів; презентація автопробігу естафети пам’яті «Слава визволителям України» та передача фото-альбому та інших експонатів до Гадяцького історико-краєзнавчого музею; привітання та нагородження ветеранів від міського голови. У Гадяцькому історико-краєзнавчому музеї проводитимуть безкоштовні екскурсії. 

Оскільки 11 вересня - робочий день, основні заходи заплановані на 14-15 вересня.

14 вересня - виступ Полтавського обласного симфонічного оркестру; безкоштовні екскурсії містом; театралізовано-концертна програма від Сумського вищого училища мистецтв.

15 вересня - відкриття   «Весільної альтанки» у міському парку «Перемога»; шахово-шашковий турнір 10-ти команд на приз міського голови; традиційний велопробіг  присвячений Дню міста; свято морозива «В гостях у «Трьох ведмедів»; виставка-продаж випічки «Марципанова галявинка»; "Містечко майстрів" – «Гадяч - край медовий» виставка  меду, художні виставки пейзажів, вишивки, поробки, кераміка, гончарі, ковалі з проведенням майстер-класів; вручення відзнак та концертні програми від місцевих артистів та спеціально запрошених гуртів.

Також занонсували концертно-розважальну програму за участю Міли Нітіч та гурту «Авіатор».

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію