Цілу ніч правоохоронці Кобеляцького райвідділу міліції шукали дворічного хлопчика, який, відпочиваючи у бабусі з дідусем, раптово зник

Знайшли маленького Марка під ранок на околиці сусіднього села – хлопчик самостійно подолав відстань майже у чотири кілометри.

Спочатку зниклого онука бабуся з дідусем намагалися знайти самостійно. Останнього разу хлопчика бачили на стадіоні на околиці села. Але пошуки виявилися безрезультатними. Звернулися до чергової частини Кобеляцького райвідділу міліції. До села виїхала слідчо-оперативна група. Одразу висунули кілька версій, серед яких - викрадення дитини чи дорожньо-транспортна пригода, у яку він міг потрапити. Розглядали і можливість того, що хлопчик впав у колодязь або заблукав. Односельці розповіли, що часто бачили, як Марк самостійно гуляв селом. Перший етап пошуків тривав до третьої години ночі. Відновили роботу за кілька годин.

Знайшли хлопчика у компанії собак, з якими він зазвичай грався вдома.

Що найбільше порадувало у цьому випадку, говорить голова Бродщинської сільської ради Наталія Довга, – згуртованість людей, які допомагали у пошуках.

Стрічка новин