На Полтавщині боролися за "скіфське золото"

Днями спортсмени-важкоатлети з усієї Полтавської області змагалися в змаганнях зі станової тяги. Відкритий турнір провели у селі Вишняки Хорольського району.

Турнір «Скіфське золото» відбувся під егідою Федерації Пауерліфтингу України. Силові змагання організували також за сприянням Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради.

Відкритий турнір із силового виду спорту видався видовищним і результативним для хорольської команди важкоатлетів, яка виборола першість серед команд з міста Полтави, Горішніх Плавнів та Кременчука. Про це повідомив на своїй Фейсбук-сторінці мер Хоролу Сергій Волошин. У змаганнях взяли участь як чоловіки, так і жінки різних вікових категорій.

"Вітаємо наших земляків, які здобули перемогу у своїх вагових категоріях: Іванькова Артема й Редьку Миколу з І місцем на п’єдесталі перемоги, Святенка Дмитра – з ІІ місцем". 

Абсолютними переможцями стали кандидати в майстри спорту з Полтави: Саєнко Максим (І місце), Будаєв Станіслав (ІІ місце) та Немудрий Анатолій (ІІІ місце).

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію