У Гоголя на гостині

В рамках робочого візиту на Полтавщину народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко побував на славнозвісному Сорочинському ярмарку. Разом з командою обранець поцікавився, як йдуть торги цього року. 

- Тамаро, скільки пательня коштує?

- А там на етикетці написано, я не буду брехати. 600 гривень.

Ще на вході до Сорочинського ярмарку Олег Ляшко підтримав вітчизняного виробника і придбав пательню у продавчині Тамари з Київщини. 

Олег Ляшко, народний депутат України, лідер Радикальної партії

- Мені дуже важливо, щоб це були не імпортні пательні, а виготовлені з українського металу. Щоб металурги Маріуполя, Запоріжжя мали роботу і заробітну плату.

Зробивши першу покупку, народний обранець попрямував до самої площі, де ведуться торги. На ній радикал знайомився з усім асортиментом, котрий представлений на найбільшому ярмарку країни.  

- Щоб ви зрозуміли, гончарка вся йде шершава.

- О, а кришка до неї де? А ну дайте, гляньте, яка краса.

- Два, і два різних, ось це є гончарка.

- Супер.

На згадку про Сорочинський ярмарок Олег Ляшко хотів придбати відому решетилівську вишивку білим по білому. Знайти її виявилось не так і легко. 

- З коротким рукавом є? 

- Немає .

- Ну що ж, будемо шукати.

Обійшовши безліч контейнерів, нардеп таки знайшов необхідну вишиванку. Пані Марія з Івано-Франківська 13 рік приїжджає на Сорочинські торги. З досвіду вона знає, що найбільше беруть люди. Тому західні майстрині на ярмарок створюють вишиванки у решетилівському стилі.

Олег Ляшко, народний депутат України, лідер Радикальної партії

- От ви приїжджаєте 13 рік, порівняно з минулими роками, людей більше чи менше? Набагато менше. Немає в людей грошей, тому що мізерні заробітні плати й пенсії. От саме тому я добиваюсь перерахунку заробітної плати. І тоді у Вас. Ми теж за це.

Прогулюючись ярмарком, окрім вишиванки Олег Ляшко придбав Слов’янський глечик, Опішнянську макітру та солом’яний бриль. А вже на виході з площі обранець оглянув вітчизняну техніку. 

Олег Ляшко, народний депутат України, лідер Радикальної партії

- Ми добиваємось, щоб в бюджеті були передбачені кошти на військово-промисловий комплекс, на вітчизняну техніку, переоснащення, переобладнання, модернізація. Щоб українська армія отримувала найкращі зразки техніки і зброї. На це і спрямований наш закон «Купуй українське, плати українцям». 

Після візиту на Полтавщину Олег Ляшко відправився на зустріч з мешканцями Харківської області.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію