У Полтаві діти зможуть проходити оздоровчі процедури у відремонтованому відділенні

Оновлення отримало відділення водолікування. Міському бюджету ремонт обійшовся у 135 тисяч гривень. Як у лікарні освоїли кошти, під час робочого візиту перевірив міський голова Олександр Мамай.

Відділення відновного лікування дитячої лікарні. Щороку у ньому проходять процедури близько 14 тисяч маленьких полтавців. Послуги, які тут надають, різноманітні.

Тетяна Вакуленко, зав. відділення відновного лікування Дитячої міської клінічної лікарні

- Це і кабінети світлолікування, це інгаляторій, це процедури по електротерапії, теплолікування, масаж, лікувальна фізкультура, а також у нас дуже велике відділення водолікування.

Саме відділення водолікування цього дня відвідує Полтавський міський голова Олександр Мамай. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Оздоровлення дітей - це не просто пришкільні табори, це не просто табори відпочинку. Оздоровлення дітей навіть в тій самій лікарні. Сьогодні, я думаю, ми всі звернули увагу, що працює басейн, працює повноцінно. Кожні півгодини змінюються мами з дітьми.

Меру демонструють, як функціонує душ-шарко, працюють перлинні, сольові та гідромасажні ванни. Влітку за кошти міського бюджету у відділенні провели ремонт та оновили обладнання.

Тетяна Вакуленко, зав. відділення відновного лікування Дитячої міської клінічної лікарні

- І ремонт відбувся, закуплені бойлери, відремонтована гідромасажна ванна, закуплено електрообладнання для електростимуляції, для УВЧ-терапії, для тої категорії дітей, які потребують лікування ортопедичного, які потребують лікування при ЛОР-патології, при пульмонологічній патології.

У закладі не тільки це відділення отримало оновлення. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Як і в народі кажуть, що людину зустрічають по одежці, а проводжають по розуму. Так само і кожна лікарня. Спочатку, коли людина приходить зі своєю дитиною отримати певні послуги, певну допомогу від лікарів, вона спочатку приходить на ганок. І тому приємно, що ми все-таки знайшли цей мільйон майже коштів. Відремонтували цей ганок.

Капітальний ремонт центрального входу лікарні включив заміну сходів, полагодження пандусу, встановлення нових перил. Окрім реконструкції ганку та відділення водолікування, цьогоріч у дитячій лікарні також передбачено заміну вікон стаціонарного поліклінічного відділення, поточний ремонт даху поліклінічного відділення №1, а також придбання обладнання для відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію