100 років виповнилось полтавці

Ганна Кольцова пережила голодомор 30-х років та на власні очі бачила, що таке війна. За своє життя ювілярка виховала дочку та онука, спробувала себе у різних професіях та побачила світ.

- Ми знаємо, що Ви важкий шлях пройшли. Ось це грамота і медаль Вам.

У доброму здоров’ї та з чудовим настроєм. Так свій сторічний ювілей відзначила полтавка Ганна Кольцова. У її квартирі ледь уміщаються гості. Вітають її з визначною датою. Ювілярка гостям радіє. 

- Сідайте до столу

Ганна Кольцова народилась у 1918 році. Жінка зізнається: секрета довголіття не має. Проте, головне – завжди всім бажати добра. 

Ганна Кольцова, ювілярка

- Було й погано. Пережила 33 рік. Мені було 13 год і войну переживала. А останню, з чоловіком, оце я з ним світ побачила. На Кавказі була. 15 год я прожила там з чоловіком. А то я у Полтаві, в Мачухах жила. В колгоспі робила, і з дітками робила, було всього. І дітки мене любили, бо я ні на кого не грубила.

На стіні красуються чорно-білі світлини. Донька іменинниці Тетяна Лихацька розповіла: Ганна Кольцова народилась у багатодітній родині. Їх було 12. Зараз вона залишилася останньою з-поміж своїх братів і сестер.

Тетяна Лихацька зізнається: пишається тим, що є донькою такої жінки, як Ганна Кольцова. 

Тетяна Лихацька, донька 

- Дуже вдячна своїм батькам за те, що виростили мене, дали освіту, дали дорогу в майбутнє. Моя мама досі турбується про мене і свого онука, як за свого сина. Тепер в неї двоє дітей, як вона говорить. Це я старша і Микола молодший.

Не обійшлося цього дня без подарунків. Особисто вітав ювілярку міський голова Олександр Мамай. Він вручив Ганні Миколаївні квіти, почесну грамоту з нагрудним знаком, подарунки, а також побажав їй міцного здоров’я.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Я навіть уявити собі не можу, як людина може прожити ціле століття. І сьогодні, дивлячись в очі цієї бабусі, цієї Ганни Миколаївни, можна дійсно зрозуміти, що вона все своє життя любила. І сьогодні ми прекрасно з вами розуміємо, що довжину життя вимірює Господь Бог, а ширину життя вимірює сама людина.

100-річна іменинниця бажає усім прожити стільки ж, як вона. 

З нагоди Дня народження Ганна Кольцова отримає від міської влади ще один подарунок: 2 тисячі гривень в рамках програми соціального захисту населення міста «Турбота».

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію