В Краєзнавчому музеї є знахідка нової історії України

Символ незалежності - це жовто-блакитний стяг. Його до музею привезли волонтери Полтавського Батальйону Небайдужих з зони бойових дій. В експозиції музею прапор – з осені 2014 року.

Ольга Соломаха, кореспондент

- На цьому прапорі зараз, напевно що, важко розпізнати яскравий жовтий та блакитний колір. Зараз він знаходиться у Краєзнавчому музеї. До цього він давав віру в перемогу нашим хлопцям на Сході.

Наталія Святцева – волонтер із Батальйону Небайдужих. Саме вона ще в 2014 році після свого візиту до зони бойових дій привезла стяг до Полтави.

Наталія Святцева, волонтер Полтавського Батальйону Небайдужих

- Ми їздили тривалий час, поки відбувалася оборона Донецького аеропорту. Їздили до гаубічників першого дивізіону, першої батареї 93 аеромобільної бригади. І от одна із таких поїздок, я пам’ятаю, стояла неподалік в районі Пісок, неподалік стояло БМП і висів цей прапор.

Волонтери побачили розірваний прапор. Він просяк мазутою та пилом. Саме такий - з війни. Тоді Команда Небайдужих подарувала бійцям новий стяг. Старий з БТРу зняли та віддали на згадку полтавцям. Символіка України на Сході має своє особливе значення.

Наталія Святцева, волонтер Полтавського Батальйону Небайдужих

- Прапори і маленькі Євангеліє, вони в автівках, в бронежилетах, в окопах, бліндажах, вони скрізь. Віра і те, що тебе ріднить. Точніше те, що тебе ріднить з Богом, і що тебе ріднить з твоєю землею. Це і є відображення того, що я тримаю в руках прапор. Я тримаю в руках віру.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію