На Леваді реалізували ще один проект «Бюджет участі»

Тут встановили дитячий майданчик. Який він має вигляд, бачила Юлія Хаврель.

Тиждень тому у дворі по проспекту Миру почали встановлення цього дитячого майданчику. Він у 2017 році переміг у проекті «Бюджет участі».

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради 

- Тут є і гойдалки, і балансири, і є різні качелі. Є такі смішні коники зовсім для маленьких діток. Мене у вайбері мешканці цього двору, мами запитували: для якого віку цей майданчик? Він до семи років, але тут є елементи, якими можуть користуватися і старші діти.

Дитячий майданчик у цьому дворі не оновлювався з 1991 року. Тому, зізнається співавтор проекту Денис Поліщук, він так потребував реконструкції. 

Денис Поліщук, співавтор проекту 

- Ця ідея виникла ще минулого літа. Ми разом з Максимом Венгровським подали проект. Це був десь липень місяць. Ми подали проект. І десь в жовтні місяці стартували перегони. Цей проект з виготовленням документації, проходженням експертизи, підрядними роботами і самими елементами цей майданчик коштує приблизно 300 тис.гривень.

Ось такий вигляд має дитячий майданчик зараз. Головні критики, діти, вже випробовують його на міцність.

Андрій Ткаченко, грає на майданчику 

- Гірки влаштовують для багатьох ігор для дітей різного віку. На правилах до 16 років. До семи років з батьками. Загалом нам гірки подобаються.

Давід Сакулов, грає на дитячому майданчику 

- Мені більш за все подобається, що тут можна дуже швидко бігати і вона міцно збудована.

Батьки малечі також не приховують емоцій від обновки. 

Лідія Личман, полтавка 

- Чудовий майданчик. Він мені подобається тим, що він оригінальний і не схожий на інші. Подобається тим, що тут враховані інтереси не тільки маленьких, а й старших дітей.

 Зараз на Леваді 2 таких майданчика. Незабаром встановлять третій - інклюзивний. 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію