В Україні пропонують встановити датчики на мостах

Пропозицію дистанційно контролювати деформацію мостів висловили в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Мінрегіон пропонує затвердити у нових Державних будівельних нормах України обов’язкове встановлення на мостах дистанційних датчиків контролю. Це дозволить оцінювати безпеку мосту та моніторити будь-які зміни на відстані. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе, інформують УНН.

“Безпека – це найголовніше. Тому одна з ініціатив, які пропонуємо, – обов’язково облаштовувати мости дистанційними датчиками контролю будівельних конструкцій. Для чого вони потрібні? Це дозволить оперативно контролювати технічний стан мостів”, – зазначив Лев Парцхаладзе.

Мостові конструкції піддаються значному впливу зовнішніх факторів, зазначив заступник міністра. Це призводить до поступового зносу елементів конструкцій і може викликати його передчасне руйнування.

“Наслідки можуть бути жахливими, варто лише згадати нещодавню трагедію в Генуї – людські жертви, значні фінансові витрати на відновлення. Моніторинг стану конструкцій потрібен саме для запобігання таким аваріям”, – додав він.

Нагадаємо, на дорозі М03 Київ-Харків триває ремонт мосту.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію