«Об'єднані прапором» – у Пирятині

На минулих вихідних до міста привезли прапор, який облетів весь світ. Свої підписи з побажаннями для земляків на стягу залишили українці з Великобританії, Америки, Австралії, Італії, Німеччини та Франції

Акцію «Об'єднані прапором» заснував голова Асоціації українців в Ірландії Микола Круцик. Його мета – об'єднати українців всього світу. Відтоді символіку передавали між собою представники українських діаспор різних країн. Так стяг побував в Канаді, Америці, Великобританії, Італії, Німеччині, Франції. До України прапор прилетів з Ірландії, його привіз Микола Круцик. Окрім цього, ще два стяги прибули з Австралії та Криму. Саме в аеропорті Бориспіль громада Пирятина зустрічала легендарні стяги. Пирятин – єдине місто, окрім Києва, в Україні, куди представники українських діаспор світу завітали з акцією. Міський голова Пирятину Олексій Рябоконь та місцевий волонтер Світлана Німець мали можливість залишити свої підписи з побажаннями на стягах, які продовжать свій маршрут світом.

Олексій Рябоконь, Пирятинський міський голова

- Гості, які прибули на нашу пирятинську землю, в вашій особі ми вітаємо всіх українців всього світу. І дуже вдячні за ту акцію, яка проведена у світовому масштабі, яка об'єднала всіх українців багатьох країн світу.

Микола Круцик, голова Асоціації українців в Ірландії

- Ці громади, ці осередки, ці спільноти приєдналися з великою охотою до акції. Скільки тисяч і тисяч людей, які вже тримали в своїх руках цей прапор і підписували його. В Туреччині діти ручки ставили. Підписували побажання нашим хлопцям, які захищають батьківщину. Всім нашим українцям. Зараз ці прапори у вас. Це велика нагода, щоб ці прапори побували у Пирятині.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію