У Полтаві пройшов конкурс вітальних листівок «Україна є і буде»

Відбувся він в обласній бібліотеці імені Котляревського. 9 робіт об'єднані спільною темою. Головна умова конкурсу – виріб, зроблений своїми руками. Кожен витвір – унікальний, а роботи вражають мистецькими традиціями. 

На розгляд жюрі представлено дев'ять робіт. Серед них – 6 дитячих і 3 – дорослих. Переможцями стали у молодшій віковій категорії Софія Борщук, у старшій – Ірина Безпалько.

Софія Борщук, переможиця конкурсу, учениця гімназії №13

- Це – мій вірш. Я намалювала дівчинку з вінком. Україно, вітаю тебе зі святом чудовим. Життя в нашій країні не є казковим. Але в той же час, хочу привітати всіх нас.

Адресує Софія свої рядки солдатам на передовій. Говорить: часи в нашій країні – непрості. Але дівчинка вірить: майбутнє буде щасливим. Член жюрі Катерина Канцедан зі сльозами на очах ділиться: такої любові малечі до Батьківщини не бачила ніколи. 

Катерина Канцедан, член жюрі

- Плакать буду. Пишуть: любіть Україну, і ось тут сонечко. До речі, улюблені мої квіти – це соняхи. І ось, яка гарна робота – дуже, бачте, і наш Герб.

Гості заходу переглянули конкурсні роботи, ознайомилися з історією створення вітальної листівки та взяли участь у майстер-класі. Проводила його вчитель трудового навчання ЗОШ №4 Вікторія Пашолок. Ці вироби об'єднала назвою «Сорочка мамина біла-біла...»

Вікторія Пашолок, вчитель трудового навчання ЗОШ №4

- Українська сорочка і українська вишивка – це втілення всієї душі нашого народу.

Учасники та переможці конкурсу отримали пам'ятні подарунки. Дитячі роботи, говорять організатори, з'являться у полтавському журналі «Дієслово». 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію