Низка наркозлочинів на Полтавщині

У трьох районах області поліцейські затримали наркозбувачів та вилучили небезпечні речовини.

Під процесуальним керівництвом прокуратури, поліцейські Глобинського району задокументували факт збуту наркотичного засобу «канабіс» місцевому мешканцю. У 35-річного «збувача» правоохоронці виявили та вилучили гроші, здобуті від незаконного обігу наркотиків.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Триває досудове розслідування. Останньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У Кобеляцькому районі поліцейські провели санкціонований обшук на території господарства 31-річного чоловіка. Під час обшуку поліцейські в одному із господарських приміщень, де проживає ймовірний підозрюваний, виявили сухі рослини, схожі на рослини конопель та саморобний пристрій для куріння.

Дільничні офіцери Гадяцького району провели санкціонований обшук у домогосподарстві 29-річного жителя одного із сіл району. На горищі житлового будинку правоохоронці виявили та вилучили суху речовину, схожу на наркотичний засіб. Речовий доказ було вилучено та направлено для проведення експертизи». Згідно висновку експерта дана речовина є наркотичним засобом – «канабіс».

За фактами відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.309 ( Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального Кодексу України

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію